Przejdź do głównej treści

FAQ

BIDFOOD
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

1.
Co to jest Akademia Bidfood?

Akademia Bidfood to projekt szkoleniowo-doradczy dla profesjonalistów z branży horeca realizowany przez Bidfood Farutex. 

2.
Gdzie odbywają się szkolenia Akademii Bidfood?

Szkolenia Akademii Bidfood odbywają się w naszych specjalistycznych studiach kulinarnych zlokalizowanych w Warszawie, Wrocławiu i Łodzi. W ramach projektu spotkania organizujemy również w przestrzeniach Fine Spot w Krakowie, Gdańsku i Poznaniu. Na życzenie istnieje możliwość przeprowadzenia spotkania u klienta.

3.
Jak zapisać się na szkolenie Akademii Bidfood?

Chęć uczestnictwa w szkoleniach Akademii Bidfood, można zgłosić na trzy sposoby:
- jeśli jesteś klientem Bidfood Farutex – skontaktuj się ze swoim przedstawicielem handlowym;
- wyślij wiadomość e-mail na adres: akademia@bidfood.pl;
- wypełnij formularz kontaktowy w zakładce www.akademiabidfood.pl/kontakt.

4.
Czy udział w szkoleniach Akademii Bidfood jest płatny?

Doradztwo kulinarne w ramach Akademii Bidfood jest bezpłatne dla klientów Bidfood Farutex. 

5.
Czy muszę być klientem Bidfood Farutex aby wziąć udział w szkoleniach?

Jeśli już współpracujemy – skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym, aby uzyskać więcej informacji. Jeśli nas nie znasz, szukasz sprawdzonego dostawcy produktów do gastronomii, otwierasz nowy lokal, potrzebujesz szkoleń dla swojego zespołu – napisz do nas: bidfood.pl/napisz-do-nas.

6.
Gdzie znajdę informacje o planowanych szkoleniach?

Aby uzyskać informacje o planowanych szkoleniach:
- skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym;
- napisz do nas maila z konkretnym pytaniem i prześlij go na adres akademia@bidfood.pl.
Ze względu na indywidualny charakter wielu spotkań, nie udostępniamy codziennego kalendarza szkoleń.

7.
Czy muszę pracować w gastronomii, aby wziąć udział w szkoleniach?

Szkolenia Akademii Bidfood skierowane są do osób z branży gastronomicznej - mają na celu zdobycie nowej wiedzy oraz podnoszenie kwalifikacji. Jeśli jesteś zainteresowany warsztatami kulinarnymi dla firm lub prywatnie, sprawdź ofertę przestrzeni Fine Spot.

8.
Jakiego wyposażenia i sprzętu mogę spodziewać się w studiach kulinarnych?

Każda z naszych Akademii posiada sprzęt, jaki znajdziesz w profesjonalnej, restauracyjnej kuchni. Ponadto, w każdym studiu znajdziesz sprzęt i akcesoria związane z jego specjalizacją, czyli np. w Akademii Pizzy posiadamy piece do wypieków różnych rodzajów pizzy, a w Akademii Orientu akcesoria do przygotowywania sushi i dań azjatyckich.

9.
W jakich godzinach odbywają się szkolenia, ile trwają?

Godzina rozpoczęcia szkolenia zależy od przyjętej formy spotkania i grupy uczestników. Jednak najczęściej pokazy zaczynamy o godzinie 11:00, trwają one ok. 2,5-3 h. Standardowo Akademie działają w godzinach 8:00-16:00.

10.
Ile osób z mojego zespołu może wziąć udział w szkoleniu?

Liczba osób zależy od formy spotkania. W ramach Akademii Bidfood oferujemy udział w szkoleniach grupowych lub indywidualnych.

11.
Czy po szkoleniu dostanę certyfikat udziału?

Na życzenie przygotowujemy certyfikaty w wersji elektronicznej z podpisem prowadzącego spotkanie. 

12.
Czy muszę zabrać coś ze sobą na szkolenie?

Zapewniamy produkty i sprzęt do przeprowadzenia warsztatów kulinarnych. Jeśli chodzi o odzież - to zależy od przyjętej formy spotkania. Jeśli umówiony jesteś na warsztaty, zabierz ze sobą kitel i wygodne buty. Na miejscu zapewniamy fartuchy.

Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na twoją skrzynkę. Nic cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Newsletter

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
FAQ
Czego szukasz?
Zamknij
FAQ
Akademia Bidfood nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu