Przejdź do głównej treści
Akademia Bidfood
Poznaj Akademię Bidfood!Poznaj Akademię Bidfood!

Poznaj Akademię Bidfood!

Szkolenia kulinarne i biznesowe dla profesjonalistów, inspirujące spotkania, najnowsze trendy gastronomiczne, kompleksowe doradztwo to właśnie akademia kulinarna Bidfood Farutex. Od 13 lat koncentrujemy się na tematach, które są bliskie branży horeca. Nasza przestrzeń jest otwarta dla kucharzy, szefów kuchni, restauratorów. Zapraszamy!

Akademia Bidfood powstała na bazie naszego wieloletniego doświadczenia, które zdobyliśmy na rynku gastronomicznym. Zaznajomisz się u nas z najnowszymi trendami kulinarnymi, weźmiesz udział w ciekawych szkoleniach prowadzonych przez profesjonalnych kucharzy, a także uzyskasz doradztwo w kwestiach biznesowych.

Jeśli prowadzisz restaurację, hotel, kawiarnię czy catering gwarantujemy kompleksowe wsparcie. Kreujemy przestrzeń przyjazną wymianie doświadczeń oraz wiedzy. Nasze studia kulinarne znajdziesz  w Warszawie, Łodzi i Wrocławiu, ale nie tylko. Jesteśmy gotowi, aby zorganizować spotkanie w dowolnym miejscu w kraju. Poniżej zobacz więcej informacji o tym, co oferujemy w ramach specjalnych obszarów tematycznych Akademii Bidfood.

Akademia Bidfood - szkolenia kulinarne i biznesowe 

Szkolenia w ramach tej specjalizacji kierujemy do przedstawicieli branży horeca - hoteli, restauracji, cateringów, burgerowni i street foodów oraz lokali serwujących zarówno kuchnię polską, jak i zagraniczną. W Akademii Bidfood przeprowadzamy indywidualne i grupowe warsztaty i szkolenia poświęcone takim kulinarnym i biznesowym zagadnieniom, jak: sezonowa karta menu, kuchnia wegańska, food cost, food plating, zarządzanie personelem, itp.

Akademia Orientu - szkolenia sushi i kuchnie azjatyckie

Podczas szkoleń i pokazów kulinarnych w Akademii Orientu zgłębiamy smaki i sekrety kuchni najbardziej odległych zakątków Dalekiego Wschodu. Tutaj przedstawiciele restauracji i barów sushi oraz lokali z kuchnią orientalną zdobędą wiedzę m.in. na temat produktów charakterystycznych dla każdej z wymienionych powyżej oraz dowiedzą się, jak łączyć poszczególne składniki, aby stworzyć aromatyczne dania. Profesjonalni szefowie kuchni i sushi masterzy chętnie dzielą się swoją wiedzą na temat kuchni japońskiej, koreańskiej czy chińskiej.

Akademia Pizzy - warsztaty pizzy i kuchnia śródziemnomorska

Autentyczne produkty, profesjonalny sprzęt do wypieku pizzy i doradztwo pizzaiolo – to wszystko zapewniamy na warsztatach pizzy w Akademii Pizzy. To miejsce, w którym króluje kuchnia śródziemnomorska, a przede wszystkim włoska! Podczas profesjonalnych szkoleń kulinarnych zdobędziesz wiedzę na temat składników, a także poznasz receptury na wszystkie rodzaje włoskiego przysmaku, jak i klasycznych dań kuchni śródziemnomorskiej.

Poznaj Akademię Bidfood!Poznaj Akademię Bidfood!
Poznaj Akademię Bidfood!
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na twoją skrzynkę. Nic cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Newsletter

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Poznaj Akademię Bidfood!
Czego szukasz?
Zamknij
Poznaj Akademię Bidfood!
Akademia Bidfood nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu